O nás

Počas 20 rokov nášho pôsobenia na trhu s topánkami sa nám poradilo nadobudnúť mnoho úspechov. Podporujeme súťaže krásy Miss Universe, Face of the Year či Miss Carat Tuning. Obúvame tie najkrajšie ženy slovenského showbiznisu, čo výrazne prispelo k zviditeľneniu samotnej značky a budovaniu dobrého mena. Aj vďaka našim úspechom nás mnoho spoločností začalo kopírovať, používať naše logo či ponuku topánok, avšak jediným originálom sme my – MT shoe.

– Miroslav Turba –

Miroslav Turba

Prestížna obuv

MT Shoe vďaka neustále sa zvyšujúcej kvalite výrobkov a služieb si naďalej udržuje svoju pozíciu na trhu a snaží sa svojim zákazníkom prinášať vždy nové trendové produkty najvyššej kvality. Know-how značky MT SHOE ponúka to najnovšie zo sveta módy a určuje trendy tisícom spokojných zákazníčok. Značka MT SHOES je lídrom v extravagantnej štýlovej obuvi a dlhodobo určuje trendy na trhu s obuvou. Snažíme sa napĺňať nielen aktuálne požiadavky trhu, ale aj plniť náročné predstavy a  priania našich zákazníčok.

Modernejším, štýlovejším a extravagantnejším sortimentom ponúkanej obuvi sa výrazne odlišuje od ostatných predajcov pôsobiacich na slovenskom trhu, ako sú napríklad spoločnosti CCC alebo Deichmann. Zameraním našej značky predstavujeme pre vaše obchodné centrum potenciál prilákať množstvo nových mladých zákazníčok, ktoré vyhľadávajú presne tento druh obuvi. Naša požiadavka na veľkosť predajní je 80 – 100 m2. Koncepčne však vieme pripraviť aj predajňu menších rozmerov, približne 60 m2.

Miss universe

Značka MT SHOE už viac ako 20 rokov obúva najkrajšie ženy slovenského showbiznisu.

null

Súťaže krásy

 Viac ako 10 rokov aktívne podporujeme súťaže krásy Miss Universe či Miss Carat Tuning.

lodička ikona

Extravagantné kúsky

Sme lídrom v extravagantnej štýlovej obuvi a dlhodobo určujeme trendy na trhu s obuvou.

null

Talianska móda

Dovážame značkovú a modernú obuv priamo z talianskeho Milána, Ríma a Neapola.